Vajza i dhuron veshken te dashurit te saj por ja si ja punon ai pas 7 muajsh

0
4179

Vajza i dhuron veshken te dashurit te saj qe e donte shume por ai ja shperblen ne formen me te keqe.

Ylli i TikTok , Colleen Le ka postuar kete histori ku ka mbetur e zhgenjyer kur mori vesh se i dashuri po kerkonte histori te re.

Kjo eshte e pabesueshme pasi ti ke bere gjithe ate veper per njeriun e zemres.

Ajo beri kete dhurate disa vite me pare por sot ajo nuk e priste qe kjo histori te perfundonte keshtu.

Vajza i jep djalit dhe nje shans te dyte qe lidhja e tyre te vazhdoj por ai nuk pranoi.

Dhe vazja shprehete ne kete menyre: “Nëse jemi të destinuar për njëri-tjetrin, Zoti do të na bashkojë përsëri”.