Vajza e Bujar Nishanit poston foton e te atit dhe prek me fjalet

0
251

Tiranë- Fiona Nishani, vajya e ish Presidentit Bujar Nishani nuk resht ta kujtojë të atin përmes fotove në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo publikoi në Instagram një foto kur ishte e vogël dhe ka përqafuar të atin teksa ndodheshin në një varkë në det.

“Sa e qetë ndihesha kur flisja me ty, sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja, faleminderit babi.”-e shoqëroi foton Fiona.

Ish-presidenti u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare më 28 maj.