Vajza beri tatuazh kur ishte me pushime. Shikoni se si duket pas dy javesh. Foto

0
302

Një pushuese tregon tatuazhin e saj te ngjashem me miqte e saj nderkohe qe ishte me pushime ,por ja si dukej ky tatuazh dy jave me vone!!!

Abby fluturonte nga gezimi kur shihte dizajnin e nje palme ne kycin e kembes se saj.

Ajo shpjegoi se ishte tatuazhi i pare i saj I njejte me miqte e saj,por dy jave me vone shprehet se ishte penduar.

Në video ajo tha: “Histori e shkurtër. Ja pse nuk duhet te beni nje tattoo kur jeni me pushime.”

Tatto-ja filloi te zbehej dhe i ngeli shenje per gjithe jeten.Ne fillim ajo publikoi foto te tatuazhit me konture të zeza të forta,dhe me pas I tregoi shikuesve se sa I zbehte dukej tatuazhi tani,duke u shprehur se ishte ne nje moment qe here I vinte per te qare e here per te qeshur sa here e shihte.

Ne kete periudhe u be virale ne Tik Tok video e nje gruaje e cila gjithashtu e kishte pesuar si Abby. Lauren Hughes kishte bere nje tatuazh ne brinje tete vite me pare per te cilin ishte penduar ,me kalimin e viteve boja ishte zbehur duke I dhene pamjen e dickaje te pakuptimte.

Ndaj kujdes kur beni tatuazhe pasi atyre do tu zbehet boja.