U tha se ishte semure. Vjen lajmi i mire per kengetarin e njohur Xeni

0
469

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi apo i njohur si Xeni në Janar të këtij viti ka njoftuar publikun për një pauzë.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se gjatë këtij viti do të pauzonte dhe si rrjedhojë i kishte anuluar të gjitha aktivitetet që ka pasur.

‘Gjatë kësaj periudhe, do të përpiqem t’i përkushtohem familjes, shokëve dhe miqve të cilëve ju kam munguar për shumë vite’, shkruhet në postimin e këngëtarit.

Por këngëtari sot na gëzoi pa masë, kjo pasi si duket gjendja e tij shëndetsore është mjaft e mirë dhe zëri i tij nuk do mungoj në festat e fundvitit.

Këngëtari i muzikës popullore dhe qytetare, Shkelzen Jetishi – Xeni, ka publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “Gabimi Falet” dhe është lansuar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.

Ky rikthim i tij vjen ku tjetër pos në Emra Com.