U tha se e gjeten 23 vjecarin ne bjeshket e Kukesit. Familjaret pergenjeshtrojne lajmin.Ka 3 dite qe nuk gjindet

0
34

23 vjecari humbi ne bjeshket e Kukesit para tre ditesh por u tha se ai u gjet pasi ishte ne nje cader turistesh por ky lajm nuk eshte i vertete pasi familja e tij e ka pergenjtruar.

Ja dhe apeli i familjarëve:

Ju lutem nese mund ta nxirrni edhe njeher lajmin, Nese ndonje ka info ku behet kamping ne bjeshket e maqedonise Pasi po dyshojn mos eshte gjet nga ndonje turist atje. Po policia nuk ka arrit te gjej akoma asnje gjurme. Do ishte shum ndihme nese do e postonit dhe njeher se mos ndonjeri ka info. Eshte dita e 3 sot qe eshte i humbur, Te pakten ta dinim ku eshte, Sikur edhe i vdekur vetem ti gjejm trupin

Burimi JOQ