U nda nga e fejuara pasi nuk e donte me. Ajo fiton super llorarin me 61 milion paund

0
31

Ky eshte mashkulli me i deshtuar dhe me i pa fat pasi ai ishte i lidhur me nje vajze qe nuk e donte shume.

Daniel White ishte një lojtar i njohur regbije por pasi lidhja e tij nuk po funksionote me ai vendosi te ndahej pasi nuk ndihej mire me te.

Por per ish te fejuaren e tij ndodh mrekullia pas 6 muaj qe ata ishin ndare.

Ajo fitoi 61 milionë paund në lotarinë “EuroMillions” dhe kishte vendosur që këtë shumë ta ndante me gjithë familjen e saj.

Por britaniku u be pishman nga ndarja me te pasi ajo tashme ishte nje milionere.

Ja se si u shpreh ai“Edhe unë mund të kisha qenë atje. Telefoni im u çmend atë ditë. Më kanë shkruar shokët nëse fillova të qaja kur e mora vesh. Vura duart në kokë. Jam i lumtur për ta, por sigurisht ndjej se edhe unë mund të kem qenë pjesë e asaj fitoreje”, tha Danieli.