Tiranë, rrufeja godet malin e Dajtit.Moti dhuron “spektakël” diten e sotme

0
285

Moti ka dhuruar “spektakël” mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ku një rrufë ka goditur malin e Dajtit.

Gazetari Ilirian Agolli ka kapur momentin kur një rrufe ka rënë mbi malin e Dajtit në kryeqytet.

Mbrëmja ka sjellë reshje shiu dhe freskim të motit në Tiranë, të cilat janë shoqëruar herë pas here edhe me shkarkesa elektrike.