Tërmet natën e sotme në Shqipëri. Ja ku ishte epiqendra

0
224

Nje tjeter termet eshte regjistraur naten e sotme ne Shqiperi.

Sipas EMSC termneti ka pas epiqendren Elbasanin Librazhin dhe Gramshin.

Magnituda ishte 3.6 balle dhe fatmiresisht nuk ka pas probleme.

Epiqendra ka qene pranë Librazhdit, 20 km larg Elbasanit.