Tërmeti lekund naten e sotme Shqipërin, ja ku ishte epiqendra

0
969

Lëkundje të forta tërmeti janë ndier mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Lëkundjet sizmike janë ndier dhe në Tiranë.

Me magnitudë 3.7, tërmeti e kishte epiqendrën 13 km nga Elbasani.

Thellësia e tërmetit ishte 5 km.