Te gjithe duan te mesojne perse Arbana e quajti vajzen e saj me emrin Zoi. Ja kuptimi i bukur qe ka ky emer

0
1726

Sot ishte nje dite e bukur per Arbana Osmanin pasi ajo u be nene per here te 3. Nuk ka gje me te bukur per nje nene kur lind nje vajze. Por te gjithe duan te dine pse Arbana e quajti vajzen e saj Zoi?

Emri Zoi është kryesisht një emër me origjinë greke që do të thotë “Jetë”, nje emer shume i bukur dhe tingellon shume bukur.

Ajo shkruan ne instagram se: “Ëndrrat bëhen realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot jetë. Mirë se vjen Zoi❤. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”,