Stuhia e forte hedh ne ajer shezlonget 50 mij leksh ne Ksamil. Shi dhe fortune. video

0
4435

Reshje shiu ne te gjithe vendin tone por ne bregtet shihen stuhi dhe ere e forte.

Dita e premte ishte paralajmeruar per shi dhe stuhi nga metereologet.

Por ne Ksamil ka pasur nje stuhi te forte kur shikohet se shezlonget kane fluturar ne ajer. Gjithe ato cmime te shtrenjta kete vere ne Ksamil dhe moti eshte kundra tyre.

Po keshtu dhe ne Durres moti ka qene me reshje shiu dhe ere.

Nga dita e neserme pritet nje permiresim i motit.