Skandal. Moderatori i kerkonte vajzave foto pa rroba qe ti jepte vende pune ne televezion

0
256

Policia greke ka arrestuar një moderator të njohur në Greqi, 62 vjeç.

62-vjeçari është arrestuar nga efektivët e Patisias.

Një nga vajzat është një 22-vjeçare, ndërsa ai i kishte kërkuar t’i dërgonte foto dhe kjo gjë, në këmbim të gjetjes së një vendi pune në televizion.

Ndërkohë fotot ku 22-vjeçarja dukej qart se si ishte. Të njëjtën gjë, moderatori kishte bërë edhe me vajza të tjera.

Kjo gjë u vërtetua edhe nga fotot që iu gjetën në dhomë ku kishte dhe të reja të tjera që pozonin per ate. 62-vjeçari është baba i dy fëmijëve.

Ai ka prezantuar emisione telemarketing dhe akuzohet se ka përfituar nga fakti se vajzat kishin prindër të divorcuar apo nuk kishin dikë që t’i mbronte.

Burimi JOQ