Shijoni ditët e fundit të “verës”, të premten moti bën kthesën e madhe.

0
213

Edhe përgjatë ditës së nesërme moti parashikohet i qendrueshëm dhe i kthjellët në të gjithë territorin.

Gjatë ditës së nesërme do të kemi një rritje të lehtë të temperaturave krahasuar me ditën e sotme.

Ndërkohë që edhe përgjatë të mërkurës dhe të enjtes do të kemi mot të qendrueshëm dhe temperatura në rritje, ndërsa të premten moti bën kthesën e madhe.