Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSSë shpejti do te behej baba. 27 vjecari shqiptar humb jeten ne...

Së shpejti do te behej baba. 27 vjecari shqiptar humb jeten ne Itali

Nje lajm i keq vjen nga Italia ku mesohet se a humbur jeten 27 vjecari shqiptar pasi ai ka pesuar aksident me motorr.

27 vjecari quhej Redon Qevani por fatkeqesisht eshte aksidentuar dhe ka humbur jeten pasi kishte marre shume plage ne trup.

I riu eshte perplasur me nje peme pasi ka humbur kontrrolloin.

27 vjecari do behej baba se shpejti por fatkeqesisht nuk ka arritur te jetoje.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe