Salsano Rrapi tregon puthjen e pare si e perplasi gruaja pas murit. Video

0
1067

Salsano Rrapi është pa dyshim një nga aktorët më të dashur të publikut shqiptar.

Edhe pse prej shumë vitesh pjesë e ekranit, aktori i humorit e ruan me fanatizëm jetën e tij private.

Së fundmi ai ka qënë i ftuar në emisionin “Breaking”, ku ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij private.

I pyetur për marrëdhënien me të shoqen, Erjona Kakeli dhe konkretisht për puthjen e parë, aktori nuk ka hezituar duke treguar nga kujtimet se ishte vet ajo që ia kishte rrëmbyer.

“Më përplasi pas murit, ma rrëmbeu e para puthjen”, tha Salsano.

Prej tij gjithashtu nuk mungoi falenderimi për partneren për gjithçka ajo bënë për familjen e tyre.

“E falendëroj për çdo gjë që bën ajo për familjen. Është shumë e përkushtuar. Është shumë praktike, gjatë gjithë kësaj periudhe ajo ka qenë me fëmijët dhe më ka lënë mua më të lirë për t’u marrë me punën time.”