Sunday, October 1, 2023
HomeNEWSSa e bukur qe qenka.Kiara poston foto nga shtepia e re e...

Sa e bukur qe qenka.Kiara poston foto nga shtepia e re e Luizi

Luizi dhe Kiara jane cifti me i perfolur i showbizit cdo gje qe bejen ata jane ne qender te vemendjes.

Pas daljes nga BBV Luizi bleu shtepine e re ne Tirane tek Kodra e Diellit. Diten e sotme Kiara ka postuar foto nga shtepia e Luizit.

Ajo ka postuar foto nga nga shtepia dhe ajo duket shume e bukur.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe