Rudina Magjistari surprizohet nga dhurata qe i kishte bere vajza e saj Mia dhe bashkeshorti. Foto

0
292

Ajo eshte nje nga moderatoret me te mira dhe me te dashura shqiptare. Rudina Magjistar nis sezonin e ri por e nis me bukur se kurre me pare.

Ky sezon nis me vajzen e saj ku i ben nje surprize te bukur ne studio.

Vajza e saj Mia i kishte dërguar mami Rudinës një kuti me trëndafila dhe një letër ku i uronte fat në sezonin e ri.

“Me nje tekst te diktuar nga Mia ime, gjithe dashuria e botes e permbledhur ne dy rreshta. Ky po qe eshte nje fillim i mbare!”, shkruan Rudina.