Arbana tregon si ka ndryshuar jeta pas ardhjes së Zoit dhe na ëmbëlsoi ditën

0
91

Te gjithe duan te dine me shume rreth jetes se re te Arbana osmanit pas lindjes se vazjes se saj Zoi

Fotot me Zoin nuk kanë munguar, por kësaj rradhe ishte edhe më e veçantë pasi Arbana ka pozuar së bashku me vajzën dhe djalin e madh Jonin.

Në një tjetër foto shihet edhe Dielli duke përkëdhelur motrën. Krah përshkrimit të fotos Arbana ka treguar se si i ka shkuar jeta përgjatë këtyre dy javëve.

“Jeta së fundmi”, ka shkruar moderatorja.