Qytetraja ble nje pako me thjerrza por cuditet nga ajo qe gjen brenda. Video

0
49

Qytetarja nga Fieri ka shkuar te ble nje pako me thjerrza dhe ka pare qe brenda ne qese ka pasur insekte dhe kjo e ka befasuar ate.

Ajo eshte shpreshur se:
“Pershendetje!Ju jeni zeri jone.U befasova kur hapa qesen me thjereza!Gjeta brenda flutura te gjalla e te ngordhura,merimang te gjalle dhe rrjeta merimange plot !Shikojeni ne video.”

Ndersa komentet ne rrjetet sociale kane qene njeri me i bukur se tjetri.