Qytetarja shkon te blej niseshte ne market por cuditet cfare gjen brenda.

0
134

Nje qytetare ka bler diten e sotme niseshte per te gatuar per femijet. Pasi e ka marr niseshten ajo ka pare qe data e skadences eshte ne rregull dhe e ka marr ne shtepi.

Por pasi e ka hapur ajo eshte shtangur pasi ka gjetur brenda miza. Ndaj i ben tirrje shtetin dhe AKU te jete me shume e kujdesshme.

Ja se si shprehet ajo: “Përshëndetje JOQ! Shikoni ju lutem o prindër se çfarë po i servirim fëmijëve tanë🤮😢😢😢 Pakon sot e hapa,edhe pse datën e skadencës e kishte mbas 1 viti këtu bënin kërdinë mizat🤮. Strukturat perkatëse le të lëvizin, këshu me fakte po duket se çfar pune të “shkelqyer” po bën AKU-ja.”