Qytetarja ne Durres ble shalqi por nuk u beson syve cfare del nga brenda. video

0
12292

Cudirat ne kete vend nuk kane fund sidomos kur ble ushqime apo fruta perime.

Nje qytetare nga Durresi eshte cuditur diten e sotme pasi ajo ka bler nje kokerr shalqi.

Pasi ajo ka shkuar ne shpi dhe e ka prer nuk i ka besuar syve pasi shalqini ishte i gjithe uje brenda.

Shalqi si ky nuk kisha hapur ndonjehere. I gjithe uje brenda. Te shpenzosh para dhe te jete nje gjendje e till kjo eshte e pafalshme per ata tregtar qe bejne keto marifete.

Pasi video u postua ne rrjetet sociale komentet jane te larmishme ku shkrihesh se qeshuri.