Qyetari shkon te blejë nje qese me karamele por cuditet nga ajo qe gjen brenda

0
7384

Ne Shqiperi duhet te kesh shume kujdes kur blen ushqime apo cdo gje qe blen duhet te jesh shume i kujdesshem. Sidomos ne supermarkete apo dyqane lagjesh.

Keshtu ka ndodhur dhe diten e sotme ku nje qytetar ka shkuar te blej karamele dhe eshte cuditur kur ka hapur pakon me karamele dhe shikon qe karamelet ishin mbushur me miza.

Tani ai nuk e dinte qe keto ishin karamele me mish?

Pasi video u postua ne rrjetet sociale dhe komentet kane qene nga me te ndryshmet.

A ju ka ndodhur dhe ju dicka e till???