Pushuesi porositi ne Dhermi 15 mij lek nje pule. Shiko se si ja sollen. Foto

0
3325

Si gjithmon te blesh ne ushqime ne vendin tone duhet te jesh shume i kujdesshem sidomos ne jug te vendit.

Ja se si shprehet qytetari:

”Prsh Joq do doja te ndaja nje fature me ju dhe nje menyre sherbimi take away ne Dhermi..e kam per te tjeret me mir ta evitojne 2 krah pule+ pjesen e legenit se kofsha skishte 15 mij lek as ne enderr se kam pa jo me ne ballkan e ne europ sa kam bredh..1500 lek i qofte as nusreti ne New York nuk e shet mendoj 😒 eshte e drejt sipas jush kjo fature dhe pa as nje thike/pirun Po kena honger si ushtaret ne kohe te xhaxhit 🙋🏻‍♂️Flm Po e postuat (anonim te lutem)”