Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPo lahej ne dush humb jeten vajza 32 vjecare nga korenti

Po lahej ne dush humb jeten vajza 32 vjecare nga korenti

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Cerrik ku mesohet se nje vajze 32 vjec ka humbur jeten duke u lare ne dush.

Ngjarja ka ndodhur diten e sotme ne oren 20:40 dhe papritur 32 vjecarja ka rene ne kontakt me energjin elektrike dhe ka humbur jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet pse 32 vjecarja humbi jeten transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe