Pasi u mbyllen ne burgun e BBV lirohet banoret por ja cfare kushti duhet te plotesojne

0
427

Vëllai i Madh ka vendosur të lirojë Maestron, Luizin, Oltën dhe Kristin, të cilët këto ditë kanë qëndruar të burgosur. Por 4 banorët e dënuar janë liruar me kusht.

Kushtet e vendosura nga Vëllai i Madh janë: Ata nuk mund të nominojnë të martën dhe nuk kanë të drejtën të komunikojnë me Vëllain e Madh në dhomën e rrëfimit deri në një moment të dytë.

Me të dalë nga ‘burgu’, banorët u mirëpritën fillimisht nga Kiara e cila përqafoi Oltën dhe më pas puthi Luizin, për të cilin e kishte marrë malli.