Pasi u eliminua mbremjen e djeshme Efi shtanget kur del jasht shtepi se BBV

0
408

Efi ishte sot e ftuar në “Fun Club” ku foli për herë të parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”. “Unë realisht i kapja dorën dhe i thoja Kiarës nuk do t’ju ndajë publiku sepse sapo u bëtë çift dhe nuk më duket normale”, tha ajo.

Ish-konkurrentja u shpreh se kur ka dalë jashtë është shtangur nga dashuria e madhe që publiku ka treguar kundrejt saj, duke shtuar se i dukej sikur po flisnin për një person tjetër.

Beniada: Më mirë të jesh jashtë e te kesh dashurinë e publikut se të jesh brenda dhe të dalësh…

Efi: Pikërisht! Konkluzioni ky ishte, kur kam dalë jashtë jam shtangur dhe vetëm qeshja. Më dukej sikur flisnin për një person tjetër, jo për mua (qesh)

Te gjithe jane me Efin dhe pse ajo doli nga shtepia.