Pasi djalin e ka të sëmurë/ Kledi Kadiu bën postimin rrëqethës për të në 1 vjetorin e lindjes

0
266

Femija i Kledi Kadiut ka mbushur një vjeç dhe balerini i ka kushtuar një mendim dashurie në rrjetet sociale.

Ai ka thene se: “Nuk ka fjalë për të përshkruar xhiron tënde të parë rreth diellit. Ti jeni çudia jonë, urime ditëlindjen Sam urai i vogël i madh”.

Gabrieli i vogël është i sëmurë që në lindje dhe ka qenë vetë ai që e ka treguar këtë gjë kohë më parë.

“Në 13 ditë pas lindjes, Gabriel shfaqi ethe dhe kon vulsione të rënda, shprehje e një diagnoze mjaft komplekse: me ningo-en cefaliti”, shpjegoi ai.

Çifti, i cili u martua në vitin 2018, ka edhe një vajzë tjetër, Lea, e lindur në vitin 2016.