Pas shezloneve 50 mij lek dhe diteve me shi dhe stuhi e keqa nuk ka fund. Digjet restorani ne plazh

0
8917

Pas cmimeve te shtrenjta ne plazh dhe moti me shi dhe ere e keqa kete vit nuk paska fund. Në zonën e plazhit në Golem ka ren një zjarr.

Sipas informacioneve jo zyrtare, zjarri dyshohet të ketë rënë në kuzhinën e një restoranti te njohur.

Zjarrfikësja është nisur drejt vendit të ngjarjes ndërsa nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë problem me gazin apo bëhet fjalë për diçka tjetër.

Deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz prite lajme te reja se cpo ndodh ne kete zone.