Olta poston foto nga shtëpia e saj. Shikoni sa bukur e ka arreduar. Foto

0
5729

Olta ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia e “BBV”, teksa shihet pranë të birit, Amarit.

Ajo është shprehur se ka marrë shumë dashuri këto ditë, duke shtuar se ka zgjedhur rrugën e zemrës!

AJo ka shkruar:Gjithë bota ime në një foto ♥️ Dashuria e Amar dhe ajo që kam marrë nga ju në këto ditë ma ka mbushur shpirtin plot dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gabim nëse ndjek rrugën e zemrës. Ju dua shumë të gjithëve! Zoti ju bekoftë në familjet tuaja!

#100MijëEuroshiIm 😂
#SotNominojDorinSeNukIKaBërëMirëFotot

Pas daljes nga shtepia e Big Brother ajo tashme eshte e angazhuar me familjen e saj dhe ne i urojme dite te bukura ne familjen e saj.