Nusja nga Vlora me burrin emigrant, fut te dashurin në shtëpinë e vjehrrit ja se si shpeton

0
1832

Një vajzë 25 vjeçare nga Vlora e cila është e martuar, jeton e ndarë me partnerin, por me vjehrrin dhe me vjehrrën sepse ai është jashtë shtetit.Dhe si gjithmon kur femra rri larg partnerit gjen mundesi per lidhje te reja.

Por nga vetmia, mesa duket nuk ka duruar dhe ka gjetur një te dashur.

Një natë, gjatë mbrëmjes kishte futur të dashurin nga dritarja e dhomës së gjumit brenda në shtëpi.

Zhurma kishte zgjuar edhe vjehrrin me vjehrrën të cilët shkuan me vrap te dhoma e nuses por ai djali ishte larguar mesa duket e kishin nuhatur dhe kishin marrë masa.

Ndërkohë, nusja kishte krijuar skenën se ishin të rrezikuar nga hajdutët dhe keshtu shpetoi. Histori te tilla sa vijn dhe shtohen cdo dite.

Kur ske turp bej cte duash. Aldo morning show