Nuk do ta besoni se sa leke kushton nje kilogram fiq diten e sotme ne plazhin e Durresit. video

0
10469

Ne shqiperi mund te ndodh gjithcka por kjo qe ndodhi sot nuk ishte imagjinuar kurre me pare. Nje kliogram fiq 20 mij lek.\

Nuk mendohej se cmimi i fikut te behej me shume se sa dhe cmimi i mishit. 20 mij lek eshte nje cmim shume i larte per qytetaret e ketij populli.

Nje video e postuar ne Tik Tok tregon se si nje grua blen nje kilogram fiq 15 mij leke ne plazhin e Durresit. Ku ajo tregon se fiku e ka cmimin shume te larte.

Per me shume shikoni videon.

@eli_julii Po shko fiku sa ☘️😂#shqipet #viral #albania #tiktokalbania🇦🇱 #🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #durres #manchesterunited ♬ suono originale – Juli_Eli

Video nga eli_julii