Nje ish banor i ‘Big Brother VIP’ shtrohet në spital. Foto

0
230

Reperi i njohur dhe ish-banori i “Big Brother VIP Kosova”, Getinjo ka përfunduar në spital.

Ai është sëmurë dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Getinjo ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit ku shihet duke marrë serum.

“1 grip i keq ish tu u sill, po të lodhke tepër”, ka shkruar ai.