Nëna cohet me plag nga spitali për të shkuar në varrimin e vazjes që ja vrau burri. Foto

0
2240

Xhesika Malaj vajza 16-vjeçare qe u vra në shtëpi nga babai i saj Taulant Malaj eshte varrosur ne Itali diten e sotme.

Nena e saj Tefta ka dalur nga spitali per disa ore per te shkuar ne varrim e vazjes se saj. Ajo ka qene e rrethuar nga familjaret dhe kujdesin e mjekeve.

Ne varrimin e saj kane marre pjese dhe nxenes te shkolles ku ajo mesonte dhe jane shpreshur se ajo ishte nje vajze shume e mire. Na vjen keq qe ajo iku kaq heret ne moshen 16 vjecare. Te gjithe jemi te shokuar nga kjo ngjarje.