Nëna 32 vjecare e dy fëmijëve, humb jetën në punë

0
215

Jessica Howe ndërroi jetë pak ditë para se të festonte përvjetorin e martesës.

Ajo punonte në një dyqan ushqimor kur rrëshqiti pa dashje dhe ra duke goditur kokën në lavaman dhe më tej në dysheme.

Jessica la pas dy fëmijë, një djalë 5 vjec dhe një vajzë vetëm 1 vjec.

Edhe pse është dërguar me urgjencë në spital, bashkëshorti i saj Kevin tregon se ajo dy ditë pasi u fut në aparaturë ndërroi jetë.

Famijarët e saj thonë se ajo ishte një nënë e përkushtuar dhe tashmë e gjithë familja e saj është në lot.

Por 32 vjecare edhe pse jo në jetë ka menduar të bëj mirë për të tjerët,duke u bërë një dhuruese për organet e saj dhe bamirësja e radhës në Missouri.