Ndahet papritur nga jeta mjeku i njohur i Spitalit të Traumës

0
5272

Prof. Dr. ILIA MAZNIKUN eshte ndare nga jeta diten e sotme. Ai ishte mjek ortoped në Klinikën e Ortopedisë, në Spitalin Universitar të Traumës.

Ai ishte nje mjek shembullor dhe la gjurme te medha ne pacientet e tij.

Lajmin eshte ber publik nga faqa e fecabookut te spitali ku ata me hidherim shprehen se: “Prof. Dr. ILIA MAZNIKUN miku dhe kolegu ynë u nda krejt papritur nga jeta, duke pikëlluar familjen dhe shoqërinë.