Modelja e njohur i cudit te gjithe: Vjehrra ma sjell kafen ne krevat

0
462

Kristina Baki eshte nje modele e njohur dhe ajo jeton me prinderit e bashkeshortit dhe per kete eshte shume e lumtur.

Diten e sotme ne emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ajo ka treguar raportet e mira qe ka me vjerrhen e saj dhe te gjithe do ta kishin zili.

Ajo ka thene se:“Tani që jam bërë mami, vjehrra më ledhaton pak dhe ma sjell ajo kafen tek krevati sepse rri gjithë natën pa gjumë me gocën dhe ajo më sjellë kafen për të nisur ditën. Por kur të ketë vjehrra nevojë, kafen do ja çoj dhe unë sepse unë kam një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën time.

Jemi si shoqe shumë të ngushta sepse ajo ka sjellë në jetë partnerin tim. Unë jetoj me vjehrrën lumturisht e lumtur. Kur kemi ndonjë gricje me njëra-tjetrën për shkak të vajzës, them “po si të mërzitem unë me të, ajo më ka sjellë në jetë njeriun që unë dua, kështu që kalojnë të gjitha”. As ajo nuk mërzitet.