Shendeti

Mjeku Alket Koroshi tregon si te trajtoni artrit reumatoidin

Nga Alket Koroshi, mjek nefrolog Artriti reumatoid është sëmundja më e shpeshtë nga grupi i sëmundjeve që prek sistemin muskuloskeletik, e cila prek 1 deri...

Lajmi i Fundit

Gjinekologia paralajmëron të gjitha vajzat “Mjaft e mbajtët tamponin me orë të tëra, është i rrezikshëm për shëndetin”

Gjinekologia Enriketa Kroi ishte e ftuar ditën e sotme në “Wake up”, ku ka folur për përdorimin e tamponit dhe gabimin që bëjnë shpeshherë...

Sot drejtor i një kompanie të madhe makinash, rrëfehet djali i këngëtares Alida Hisku: “Ikëm në Gjermani me kamion konservash domatesh”

Albin Hisku është djali i këngëtares së njohur, Alida Hisku. Ai sot është drejtor në kompaninë e madhe të BMW në Gjermani, por për...

Showbiz

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe

Lajmi i Fundit

Most Popular

Recent Comments