Luizi tregon të vërtetën pse nëna e tij nuk ishte në dasëm

0
597

Ditën e shtunë Luizi u martua me Kiarën por një gjë cuditi të gjithë në atë dasëm pasi nëna e tij nuk ishte aty.

Te gjithe duan te dine kete gje se pse nena e Luizit nuk ishte ne dasem por ërgjigjen duket se e ka dhënë Luizi.

Në festën e organizuar në përfundimit të ‘Big brother’ ai ka thënë se shkoi të dielën në Shkodër sepse kishte nënën sëmurë.

Luizi deklaroi se shkoi në shtëpi, bëri dush dhe u nis menjëherë në agim.

Kështu, ai ka lënë të kuptohet se kjo ishte arsyeja pse ajo nuk kishte shkuar në ceremoni.