Luizi meson Kiaren si ta nxjerri nga burgu i BBV. Video

0
155

Luizi vazhdon me perlat brenda Big Brother.

Ndërsa është izoluarbashkë me Oltën, Kristin, dhe Armaldon në ‘Burgun’ e Big Brother për shkak të penaliteteve, ai po ‘vdes’ të takohet me Kiarën.

Në një moment Kiara vjen te dera dhe ai i thotë ‘shko paguani 40 mijë euro të dalim’. Kiara i thotë se s’kemi ku t’i gjejmë.

Më pas ai thotë që të shkojë te dhoma e rrëfimit dhe të kërkojë takim special me të ‘burgosurin’. ‘Thuaj jam gruaja e një prej të burgosurve dhe dua takim’

Kiara i thotë isha por nuk ma dhanë. Ai i thotë pse rren (gënjen)

E gjithë situata komike vlen ta ndjekësh për të qeshurat që të dhuron.

Video: