Lihet në burg ‘monstra’ që vrau 3 vajzat e saj, zbardhet veprimi fudnit që bëri sapo u fut në qeli

0
1139

Detaje të reja kanë dalë nga mediat greke, pas dëshmisë së 33-vjeçares greke Roula Pispirigou dhe transportimin e saj drejt qelisë pas vendimit të Gjykatës për ta lënë në paraburgim.

Roula, e cila akuzohet se ka vrarë tre vajzat e saj të mitura duke u injektuar doza ketamine, pasi është futur në qeli është parë të godasë kokën në mur.

Sipas informacioneve të transmetuara nga televizioni ”Alpha”, 33-vjeçarja nga Patra, është parë tejet e nervozuar brenda katër mureve duke mos mundur ta mbajë dot veten në kontroll.

Mësohet se tashmë do të jenë mjekët psikiatër që do të “marrin në dorë” 33-vjeçaren greke.