Ky fund vit erdhi ndryshe në familjen e Hueyda el Saied, vogëlushi i saj na përloti

0
339

Rreth një vit më parë artistja dhe prezantuesja shqiptare Hueyda el Saied ndërroi jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Ajo la pas bashkëshortin e saj Thierry dhe djalin e vetëm Gabriel, i cili për pak javë do të mbushë 8 vjeç.

E ndërsa një vit më parë ishte e pamundur të festohej në familjen e tyre, këtë vit dhjetori ka ardhur edhe për vogëlushin. Babai i tij birësues është kujdesur që vogëlushin

Ai ka shpërndarë edhe një video ku Gabriel kërcen para kamerës, si për të na kujtuar se përtej gjithë dhimbjes që na lë humbja e një njeriu aq të shtrenjtë, jeta vazhdon për të gjithë ata që ngelen pas.