Korcari terbon te gjithe lagjen ne Korce. Shikoni cfare zhurme ben ne 12 te nates

0
281

Qytetari shkruan:
“Pershendetje JOQ! I them ketij zoterise nga pallati perballe qe e ka qejf punen dhe ne oren 11 te nates, kam disa punime ne nje banese dhe po ta kete me qejf te rrije 24 ore me disk ne dore le te kaloje nga pallati perballe se i japim dhe matrapik.

Se na ka care t…. ka nje ore ne ballkon ne mes te nates ben zhurme ka ngritur lagjen ne kembe, nderkohe ka njerez te lodhur nga puna, te moshuar e femije qe duan qetesi.
Ju faleminderit, nga Korca e qete!”