Vritet me plumb në kokë nga i dashuri 28 vjecarja shqiptare

0
3024

ITALI-Humb jeten 28 vjecarja shqiptare ne Itali.

Ajo eshte vrar nga partneri i saj me plumb ne koke.

Ajo donte ne ndahej nga 27 vjecari por ai nuk pranonte.

Ai ishte me origjine nga Guinea dhe jetonin bashke ne Itali. Ish i dashuri ka qelluar me plum ne koke pasi ajo e kishte fyer.

28 vjecarja ka nderruar jete menjehere dhe pasi eshte derguar ne spital.

Kjo eshte shqiptarja qe u vra me plumb ne koke nga i dashuri diten e sotme