Kengetarja e njohur mallkon prinderit e saj duke i then qe te shkojne ne ferr

0
124

Britney Spears ka bërë të ditur se i lutet të dy prindërve të saj ‘të ikin në ferr.

Ajo shkruajti ne instagram : ‘Më vjen keq që nuk do ta harroj kurrë për shkak të dhimbjes dhe ndryshimit në të qenit jashtë kokës duke lëvizur qartë këmbët e mia

Ajo vazhdoi: “Është jashtëzakonisht e vështirë për mua të pranoj faktin që familja ime ma bëri këtë … do të jetë e vështirë për mua për pjesën tjetër të jetës sime 😔 … si për mamin dhe babin tim.Unë do ta them me zë të lartë dhe krenare … ju lutem që të dy të shkoni në ferr.’

‘.