Kengetarja Adel poston foto nga hoteli me 5 yje te dhomes ku ajo pushon.Nje luks i vertete. Foto

0
204

Brenda hotelit super luksoz me 5 yje të Adele , ndërsa ajo përgatitet të pushtojë Las Vegasin!!!

Këngëtarja e famshme Adele do të qëndrojë në një vilë prej 30,000 £ për natë, e cila është pjesë e hotelit Nobu në Sin City.


Adele do të shijojë kulmin e luksit kur të shkojë në Las Vegas këtë dimër për të realizuar koncertet e saj të vonuara prej kohësh “Weekend With” në The Colosseum në Caesars Palace.Ylli 34-vjeçar në krye të listës thuhet se do të qëndrojë në Nobu Villa me pesë yje kur të performojë nga nga muaji nëntor për një periudhë tre mujore.

The Sun pretendon se këngëtarja do të qëndrojë në hotelin luksoz per sa kohe do te jete në Las Vegas – dhe gjithashtu do të transportohet për në rezidencen e saj në Beverley Hills me avion privat ndërmjet shfaqjeve.

Ne nje botim thuhej se : “Adele-s po i serviret paketa VIP më mahnitëse e çdo artisti.