Këngëtares shqiptare i ngordh qeni, ajo “përlot” rrjetin: Humba një fëmijë

0
263

Morena Taraku ndan ngjarje emocionale dhe prekëse nga jeta private. Këtë herë, Taraku ka ndarë me ndjekësit e saj një postim dedikuar qenit të saj, i cili ka ngordhur.

“Derisa të takohemi sërish shkruan modelja, ndërsa shprehet se ai ishte si një fëmijë për të. Postimi i saj po bën xhiron e portaleve.

“SHOKU IM BESNIK! SKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE.

SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE…