Kaq shumë paska ndrryshuar “Hyremi” te “Sulejmani i madhërishëm” Foto

0
203

Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e “Hyremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, ka vizituar së fundmi Malin e Zi, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Sipas mediave vendase, ajo ka pozuar për versionin turk të revistës Vogue Travel në një nga resortet më të njohura.

Fotografitë janë realizuar nga Mustafa Nurdogda, ndërsa aktorja i ka postuar edhe në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Meryem kaloi në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë muajin e kaluar dhe u komentua nga kritikët e modës me një fustan të pazakontë nga shtëpia e modës Yanine.