Kamarieri tregon se cfarë pa kur Roland Sinani i mori jeteën kunatës së tij

0
8000

Kamarieri tregon cfarë pa mëngjesin e sotëm ku kunati vrau kunatën. Roland Sinani mori plumbin në nofell dhe ishte i shtrirë tek dera e shtëpisë. Më pas kamarieri ka ndihmuar një vajzë që po kalonte aty pran.

Mesohet se vellezërit kishin mardhënie të acaruar mes njeri tjetrit por Migena dhe bashkëshorti nuk ja kishin vënë veshin dhe nuk besonin se do ndodhte dicka e tillë.

Roland Sinani punonte ne nje gomisteri dhe thuhet qe gjendja e tij mendore ishte e renduar. Nena e tij e ka pare me pistolet ne dore ne mengjes por pasi ajo ja ka kerkuar ai nuk ja ka dhene. dhe me vone ndodhe ngjarja e rende.