Ja 3 keshillat qe ju duhen qe kuzhina juj te duket si e re dhe moderne

0
104

3 këshilla kryesore për të shmangur qe kuzhina juaj të duket e bukur, ja cilat artikuj ju duhen

1. Rubinetat me sensor levizjeje
Nese po kerkoni qe pervec efektit uau sa e bukur te keni edhe prakticitetin ne kuzhine, ky artikull eshte i persosur. Keshtu keto lloj rvinetash jo vetem qe jane praktike por edhe i japin kuzhines qe ndjesi klasi apo ideje se eshte shume e shtrenjte.

2. Makina e kafes
Nje makine apo aparat kafeje cilesore gjithmone do te terheq veshtrimin e miqve tuaj dhe familjaret tuaj mund te preferojne te pijne nje kafe tek ju me nje shije premium dhe një game te gjere shijesh per te zgjedhur.

3. Ndricimi
Ekspertët thone se ndriçimi LED eshte nje truk mjaft i mire per ta bere kuzhinen tuaj te duket me e shtrenjte sec eshte realisht pasi ato gjithashtu mund te krijojne nje ndjesi stili ne çdo hapesire ​​kuzhine. Dritat LED mund te vendosen poshte dollapeve apo sirtareve por edhe brenda kapakeve te bufese.