I riu nga kukesi humbi ne bjeshk per te mbledh boronica. Tregon se ku u strehua ate nate me fortune dhe shi

0
282

23-vjeçari Meledin Adili humbi ne bjeshket e Kukesit por lajmi i mire ishte se ai u kthye ne shtepi.

Pasi moti ishte i keq me shi dhe stuhi ai ishte strehuar në një çadër turistësh për shkak të motit të keq. Falenderojmë të gjithë ata që u bënë pjesë e shqetësimit familjar të kësaj familjeje të thjeshtë, duke dhënë ndihmë në disa lloj mënyrash.

Ne i urojme dite te bukura pran gjiri te familjes.